Catering a firemné akcie

Catering a firemné akcieFirma SKonline zabezpečovala pre nás odborný seminár v Trenčianskych Tepliciach. Služby poskytnuté SKonline pri tejto akcii boli viac ako štandardné a prispeli k naplneniu cieľov seminára a vytvoreniu maximálnej pohody.

Ivan Varecka
Pioneer HI-BRED Slovensko s.r.o.

Paragliding

paragliding

Pocit voľného letu na padákovom klzáku je veľmi intenzívny a s ničím neporovnateľný. Spoznajte svet z výšky a poďte s nami lietať. A pre väčšiu zábavu vezmite aj svojich priateľov alebo kolegov. Zažite nutnú dávku adrenalínu, dokážte si, že to zvládnete a pritom sa výborne zabávajte.

Podľa toho, či sa chcete naučiť lietať alebo si lietanie len vyskúšať, môžete si vybrať niekoľkodňové kurzy lietania, jednodňový ochutnávací kurz alebo máte možnosť vyskúšať tandemové lietanie vo dvojici s odborným inštruktorom.

Slovensko vďaka svojmu hornatému povrchu ponúka veľmi dobré podmienky na tento nádherný šport, ktorý však závisí aj od priazne počasia. Ideálne sú predovšetkým stredné horské polohy v oblasti Liptova, Kysúc a na Orave, na Donovaloch a Chopku, pohoria Západných a Nízkych Tatier, Veľkej a Malej Fatry. Výborné sú tiež terény vo vyšších polohách kvôli možnosti doletieť až do vzdialenosti niekoľko kilometrov.

Na požiadanie Vám dokážeme v spolupráci s našimi partnermi zabezpečiť akékoľvek služby podľa Vašich predstáv. Ponúkame paragliding pre všetkých - úplných začiatočníkov i pokročilých, jednotlivcov i skupiny a to pod dohľadom skúsených inštruktorov. Kritériá a náročnosť prispôsobíme priamo Vašim požiadavkám a možnostiam. Prečo nás nevyskúšať?

Pre bližšie detaily nás kontaktujte a presvedčte sa o kvalite a výhodnosti našich služieb.


Catering a firemné akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, kúpele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), Všetky práva vyhradené.