Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.
Motokáry

Motok├íryM├íte Vy a Va┼íi kolegovia i podriaden├ş radi r├Żchle koles├í? Mysl├şte si, ┼że ste najr├Żchlej┼í├ş jazdec vo Va┼íej firme? Tak to zistite. Usporiadajte ve─żk├ę firemn├ę z├ívody motok├ír.

Nasa─Ćte si helmu, posa─Ćte sa do nizu─Źkej motok├íry, ktor├í sed├ş v z├íkrut├ích motok├írovej haly ako prilepen├í, uchopte tuh├Ż volant, poriadne st├║pte na ped├íl, popreh├í┼łajte sa po trati a zajazdite najr├Żchlej┼í├ş ─Źas!

Firemn├ę z├ívody motok├ír s─żubuj├║ vzru┼íenie, hromadu z├íbavy a pritom sa utu┼żia vz├íjomn├ę vz┼ąahy v pracovnom kolekt├şve, v ktorom vzrastie zdrav├í rivalita.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame V├ím slu┼żby najlep┼í├şch motok├írov├Żch dr├íh na r├┤znych miestach, ako je napr├şklad v├Żborn├í dr├íha Daytona kart pri ┼Żiline. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą podujatia prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.