Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieNa n├í┼í p┼Öedv├íno─Źn├ş ve─Ź├şrek organizov├ín SKonline s.r.o. dodnes r├ídi vzpom├şn├íme. Akce byla p┼Öipraven├í skute─Źn─Ť profesion├íln─Ť a nevyskytly se ┼ż├ídn├ę, ani drobn├ę t─Ť┼żkosti.

Miroslav Ludv├şk
MANHATTAN Development a.s.
Motokáry

Motok├íryM├íte Vy a Va┼íi kolegovia i podriaden├ş radi r├Żchle koles├í? Mysl├şte si, ┼że ste najr├Żchlej┼í├ş jazdec vo Va┼íej firme? Tak to zistite. Usporiadajte ve─żk├ę firemn├ę z├ívody motok├ír.

Nasa─Ćte si helmu, posa─Ćte sa do nizu─Źkej motok├íry, ktor├í sed├ş v z├íkrut├ích motok├írovej haly ako prilepen├í, uchopte tuh├Ż volant, poriadne st├║pte na ped├íl, popreh├í┼łajte sa po trati a zajazdite najr├Żchlej┼í├ş ─Źas!

Firemn├ę z├ívody motok├ír s─żubuj├║ vzru┼íenie, hromadu z├íbavy a pritom sa utu┼żia vz├íjomn├ę vz┼ąahy v pracovnom kolekt├şve, v ktorom vzrastie zdrav├í rivalita.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame V├ím slu┼żby najlep┼í├şch motok├írov├Żch dr├íh na r├┤znych miestach, ako je napr├şklad v├Żborn├í dr├íha Daytona kart pri ┼Żiline. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą podujatia prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.