Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieNa n├í┼í p┼Öedv├íno─Źn├ş ve─Ź├şrek organizov├ín SKonline s.r.o. dodnes r├ídi vzpom├şn├íme. Akce byla p┼Öipraven├í skute─Źn─Ť profesion├íln─Ť a nevyskytly se ┼ż├ídn├ę, ani drobn├ę t─Ť┼żkosti.

Miroslav Ludv├şk
MANHATTAN Development a.s.
Loptov├ę hry

V r├ímci ka┼żd├Żch firemn├Żch hier zohr├ívaj├║ nezastupite─żn├║ ├║lohu pr├íve loptov├ę hry a to kolekt├şvne i individu├ílne, ├║plne be┼żn├ę i menej zn├íme. A niet sa ─Źomu ─Źudova┼ą, preto┼że predstavuj├║ zdrav├Ż pohyb, zlep┼íuj├║ vz┼ąahy v kolekt├şve, ventiluj├║ stres, podporuj├║ zdrav├║ rivalitu, pon├║kaj├║ ohromn├║ d├ívku z├íbavy a v neposlednom rade ide predsa aj o prest├ş┼ż. Postavte teda siln├Ż firemn├Ż t├şm a natrite to t├şmu Va┼íej konkurencie, alebo nechajte s├║peri┼ą jednotliv├ę oddelenia Va┼íej firmy.

Ak sa k tomu prid├í dobre pripraven├Ż a zorganizovan├Ż sprievodn├Ż program a starostlivos┼ą o ├║─Źastn├şkov, m├íte v├Żborn├Ż prostriedok ako sa odmeni┼ą Va┼íim zamestnancom za celoro─Źn├║ tvrd├║ pr├ícu, pr├şjemne prekvapi┼ą svojich obchodn├Żch partnerov a op├Ą┼ą v nie─Źom vyhra┼ą nad svojou konkurenciu.

Rozhodnite sa teda aj Vy pre ┼íportov├Ż turnaj v niektorej zo zn├ímych alebo pokojne aj ├║plne nezn├ímych a netradi─Źn├Żch loptov├Żch hier. Na po┼żiadanie pre V├ís radi zorganizujeme ak├ęko─żvek ┼íportov├ę podujatie doma i v zahrani─Ź├ş, v hale i vonku, postar├íme sa o ┼ípi─Źkov├ę slu┼żby pre ├║─Źastn├şkov a sprievodn├Ż program pod─ża Va┼íich predst├ív. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.