Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieProstredn├şctvom SKonline s.r.o. na┼ía spolo─Źnos┼ą organizovala v tomto roku nieko─żko firemn├Żch akci├ş pre na┼íich obchodn├Żch z├ístupcov. V┼íetky boli pripraven├ę na ve─żmi vysokej profesion├ílnej ├║rovni, SKonline s.r.o. v┼żdy vy┼ílo maxim├ílne v ├║strety.


Martina Farkašovská, M.B.A.
Generali Pois┼ąov┼ła a.s, SR
Potápanie

Potápanie

Fascinuje V├ís kr├ísa modr├ęho ticha a chceli by ste pod vodou na vlastn├ę o─Źi vidie┼ą koraly, morsk├ę korytna─Źky, delf├şny, ─Źi dokonca ┼żraloky alebo vraky lod├ş? S nami to nie je probl├ęm. Venujte sebe a svojim zamestnancom nezabudnute─żn├Ż pred─║┼żen├Ż v├şkend alebo t├Ż┼żde┼ł zameran├Ż na pot├ípanie.

Nau─Ź├şte sa z├íklady pot├ípania, uvid├şte kr├ísy podvodn├ęho sveta na vlastn├ę o─Źi, za┼żijete ve─ża z├íbavy so svojimi kolegami a utu┼ż├şte vz┼ąahy v pracovnom kolekt├şve, ─Ź├şm urob├şte ve─ża pre svoju firmu, tak┼że k├Żm Vy budete smerova┼ą ku dnu, Va┼ía firma p├┤jde hore.

Sta─Ź├ş V├ím chu┼ą to vysk├║┼ía┼ą, my sa postar├íme o ostatn├ę. Odporu─Ź├şme V├ím vhodn├ę lokality na pot├ípanie doma alebo hocikde na svete, zabezpe─Ź├şme V├ím kompletn├║ v├Żstroj a ┼ípi─Źkov├Żch in┼ítruktorov a postar├íme sa aj o ─Ćal┼í├ş program pod─ża Va┼íich predst├ív.

Nechajte sa teda zl├íka┼ą aj Vy ─Źarom modr├ęho ticha a doprajte si z├í┼żitky na cel├Ż ┼żivot!

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame pot├ípanie na Slovensku i kdeko─żvek na svete a m├┤┼żete si vybra┼ą zo ┼íirokej ponuky kurzov rekrea─Źn├ęho, technick├ęho a┼ż profesion├ílneho pot├ípania so ┼ípi─Źkov├Żmi in┼ítruktormi. Program a n├íro─Źnos┼ą pot├ípania prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím, sk├║senostiam a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.