Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.
Potápanie

Potápanie

Fascinuje V├ís kr├ísa modr├ęho ticha a chceli by ste pod vodou na vlastn├ę o─Źi vidie┼ą koraly, morsk├ę korytna─Źky, delf├şny, ─Źi dokonca ┼żraloky alebo vraky lod├ş? S nami to nie je probl├ęm. Venujte sebe a svojim zamestnancom nezabudnute─żn├Ż pred─║┼żen├Ż v├şkend alebo t├Ż┼żde┼ł zameran├Ż na pot├ípanie.

Nau─Ź├şte sa z├íklady pot├ípania, uvid├şte kr├ísy podvodn├ęho sveta na vlastn├ę o─Źi, za┼żijete ve─ża z├íbavy so svojimi kolegami a utu┼ż├şte vz┼ąahy v pracovnom kolekt├şve, ─Ź├şm urob├şte ve─ża pre svoju firmu, tak┼że k├Żm Vy budete smerova┼ą ku dnu, Va┼ía firma p├┤jde hore.

Sta─Ź├ş V├ím chu┼ą to vysk├║┼ía┼ą, my sa postar├íme o ostatn├ę. Odporu─Ź├şme V├ím vhodn├ę lokality na pot├ípanie doma alebo hocikde na svete, zabezpe─Ź├şme V├ím kompletn├║ v├Żstroj a ┼ípi─Źkov├Żch in┼ítruktorov a postar├íme sa aj o ─Ćal┼í├ş program pod─ża Va┼íich predst├ív.

Nechajte sa teda zl├íka┼ą aj Vy ─Źarom modr├ęho ticha a doprajte si z├í┼żitky na cel├Ż ┼żivot!

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame pot├ípanie na Slovensku i kdeko─żvek na svete a m├┤┼żete si vybra┼ą zo ┼íirokej ponuky kurzov rekrea─Źn├ęho, technick├ęho a┼ż profesion├ílneho pot├ípania so ┼ípi─Źkov├Żmi in┼ítruktormi. Program a n├íro─Źnos┼ą pot├ípania prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím, sk├║senostiam a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.