Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieV p┼Öedve─Źer semin├í┼Öe Den MUZO Slovensko jsme po┼Ö├ídali spole─Źenskou akci, kterou n├ím pomohla zajistit SKonline s.r.o. Sv─Ť┼Öili jsme se do rukou odborn├şk┼», cel├í organizace prob─Ťhla hladce a na┼íi klienti dodnes r├ídi vzpom├şnaj├ş..

Dana Lancingerová
MUZO Praha, ─îR
Lukostre─żba

Lukostre─żba

Obdivovali ste v┼żdy lukostreleck├ę umenie? Tak o┼żivte svoje firemn├ę podujatie stre─żbou z luku alebo ku┼íe. Poskytnite svojim kolegom a partnerom mo┼żnos┼ą vysk├║┼ía┼ą si, ak├ę to je zalo┼żi┼ą ┼í├şp, napn├║┼ą tetivu, zacieli┼ą a vypusti┼ą ┼í├şp. Sk├║site nie─Źo nov├ę a zauj├şmav├ę a ur─Źite za┼żijete ve─ża z├íbavy.

Zorganizujte mal├Ż firemn├Ż lukostreleck├Ż turnaj s cenami pre v├ş┼ąazov. Zabezpe─Ź├şme pre V├ís in┼ítruktorov, modern├ę alebo klasick├ę luky a ku┼íe, ┼í├şpy, statick├ę ter─Źe a ostatn├║ potrebn├║ v├Żstroj. Vy sa u┼ż budete musie┼ą iba plne koncentrova┼ą na ter─Ź a ma┼ą pevn├║ ruku.

Ak si prajete tak├ęto podujatie po┼ła┼ą ┼ít├Żlovo a prest├ş┼żne, radi V├ím pom├┤┼żeme. Turnaj spoj├şme s ─Ćal┼í├şm kult├║rnym a spolo─Źensk├Żm programom, vyst├║peniami ┼íermiarskych skup├şn a dobov├Ż bude aj samotn├Ż turnaj. Sk├║sen├ş in┼ítruktori bud├║ oble─Źen├ş v dobov├Żch kost├Żmoch, strie─ża┼ą sa bude z klasick├Żch zbran├ş na slamen├ę statick├ę ter─Źe a prostred├şm m├┤┼że by┼ą hoci niektor├Ż slovensk├Ż hrad.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą podujatia prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.