Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.
Lukostre─żba

Lukostre─żba

Obdivovali ste v┼żdy lukostreleck├ę umenie? Tak o┼żivte svoje firemn├ę podujatie stre─żbou z luku alebo ku┼íe. Poskytnite svojim kolegom a partnerom mo┼żnos┼ą vysk├║┼ía┼ą si, ak├ę to je zalo┼żi┼ą ┼í├şp, napn├║┼ą tetivu, zacieli┼ą a vypusti┼ą ┼í├şp. Sk├║site nie─Źo nov├ę a zauj├şmav├ę a ur─Źite za┼żijete ve─ża z├íbavy.

Zorganizujte mal├Ż firemn├Ż lukostreleck├Ż turnaj s cenami pre v├ş┼ąazov. Zabezpe─Ź├şme pre V├ís in┼ítruktorov, modern├ę alebo klasick├ę luky a ku┼íe, ┼í├şpy, statick├ę ter─Źe a ostatn├║ potrebn├║ v├Żstroj. Vy sa u┼ż budete musie┼ą iba plne koncentrova┼ą na ter─Ź a ma┼ą pevn├║ ruku.

Ak si prajete tak├ęto podujatie po┼ła┼ą ┼ít├Żlovo a prest├ş┼żne, radi V├ím pom├┤┼żeme. Turnaj spoj├şme s ─Ćal┼í├şm kult├║rnym a spolo─Źensk├Żm programom, vyst├║peniami ┼íermiarskych skup├şn a dobov├Ż bude aj samotn├Ż turnaj. Sk├║sen├ş in┼ítruktori bud├║ oble─Źen├ş v dobov├Żch kost├Żmoch, strie─ża┼ą sa bude z klasick├Żch zbran├ş na slamen├ę statick├ę ter─Źe a prostred├şm m├┤┼że by┼ą hoci niektor├Ż slovensk├Ż hrad.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą podujatia prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.