Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieNa n├í┼í p┼Öedv├íno─Źn├ş ve─Ź├şrek organizov├ín SKonline s.r.o. dodnes r├ídi vzpom├şn├íme. Akce byla p┼Öipraven├í skute─Źn─Ť profesion├íln─Ť a nevyskytly se ┼ż├ídn├ę, ani drobn├ę t─Ť┼żkosti.

Miroslav Ludv├şk
MANHATTAN Development a.s.
Zla┼łovacie akcie

Zla┼łovanie

Zla┼łovanie je ta prav├í adrenal├şnov├í akcia pre V├í┼í pracovn├Ż kolekt├şv. Za┼żijete fantastick├ę veci na lane, ve─ża z├íbavy, zlep┼í├şte a upevn├şte va┼íe vz├íjomn├ę vz┼ąahy a to v┼íetko s pocitom bezpe─Źia, ┼że ste isten├Ż a ni─Ź sa V├ím nestane.

Preto ak m├íte radi lezenie a v├Ż┼íky, po─Ćte do toho! Ak m├íte z v├Ż┼íok strach, je to d├┤vod naviac, pre─Źo to sk├║si┼ą a zbavi┼ą sa tejto nepr├şjemnej f├│bie. Podporte kolekt├şvneho ducha a zvl├ídnite to v┼íetci do jedn├ęho. Uvid├şte, ┼że sa V├ím to nakoniec zap├í─Źi a mo┼żno dokonca vysk├║┼íate aj adrenal├şnov├Ż extr├ęm - zla┼łovanie dolu hlavou.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame V├ím z─ża┼łovanie umel├Żch alebo pr├şrodn├Żch stien, pr├şpadne v├Ż┼íkov├Żch budov, zabezpe─Ź├şme V├ím potrebn├║ v├Żstroj a sk├║sen├Żch in┼ítruktorov. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą zla┼łovacej akcie prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.