Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.
Zla┼łovacie akcie

Zla┼łovanie

Zla┼łovanie je ta prav├í adrenal├şnov├í akcia pre V├í┼í pracovn├Ż kolekt├şv. Za┼żijete fantastick├ę veci na lane, ve─ża z├íbavy, zlep┼í├şte a upevn├şte va┼íe vz├íjomn├ę vz┼ąahy a to v┼íetko s pocitom bezpe─Źia, ┼że ste isten├Ż a ni─Ź sa V├ím nestane.

Preto ak m├íte radi lezenie a v├Ż┼íky, po─Ćte do toho! Ak m├íte z v├Ż┼íok strach, je to d├┤vod naviac, pre─Źo to sk├║si┼ą a zbavi┼ą sa tejto nepr├şjemnej f├│bie. Podporte kolekt├şvneho ducha a zvl├ídnite to v┼íetci do jedn├ęho. Uvid├şte, ┼że sa V├ím to nakoniec zap├í─Źi a mo┼żno dokonca vysk├║┼íate aj adrenal├şnov├Ż extr├ęm - zla┼łovanie dolu hlavou.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame V├ím z─ża┼łovanie umel├Żch alebo pr├şrodn├Żch stien, pr├şpadne v├Ż┼íkov├Żch budov, zabezpe─Ź├şme V├ím potrebn├║ v├Żstroj a sk├║sen├Żch in┼ítruktorov. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą zla┼łovacej akcie prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.