Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieProstredn├şctvom SKonline s.r.o. na┼ía spolo─Źnos┼ą organizovala v tomto roku nieko─żko firemn├Żch akci├ş pre na┼íich obchodn├Żch z├ístupcov. V┼íetky boli pripraven├ę na ve─żmi vysokej profesion├ílnej ├║rovni, SKonline s.r.o. v┼żdy vy┼ílo maxim├ílne v ├║strety.


Martina Farkašovská, M.B.A.
Generali Pois┼ąov┼ła a.s, SR
Ly┼żovanie z vrtuln├şka

Pre n├íro─Źn├Żch a ve─żmi dor├Żch ly┼żiarov tu m├íme absol├║tne jedine─Źn├║ ponuku, ak├║ nen├íjdete v ┼żiadnom katal├│gu. Je to neopakovate─żn├ę a vzru┼íuj├║ce ly┼żovanie z vrtuln├şka. Nechajte sk├║sen├Żch pilotov, nech s Vami pristan├║ na vrcholoch 4000 a┼ż 4500 metrov nad morom alebo m├┤┼żete vysko─Źi┼ą priamo z letiacej helikopt├ęry.

Za┼żijete ├║┼żasn├ę hodinov├ę ly┼żovanie panensk├Żmi svahmi mimo be┼żn├Żch zjazdoviek, kde z├íle┼ż├ş iba na V├ís, kadia─ż sa spust├şte a ak├║ trasu si vyberiete. Bude to skuto─Źn├í sk├║┼íka V├í┼ího ly┼żiarskeho umenia, po─Źas ktorej sa vo V├ís vystriedaj├║ pocity nap├Ątia, vzru┼íenia, mo┼żno aj strachu a nakoniec zasl├║┼żen├Ż pocit v├ş┼ąazstva.

Spl┼łte si aj Vy svoj ve─żk├Ż ly┼żiarsky sen a objavte v sebe pocity, o ktor├Żch ste ani netu┼íili!

Garantujeme V├ím, ┼że ste Vy ani Va┼íi kolegovia ni─Ź podobn├ę e┼íte neza┼żili. T├íto ly┼żiarska aktivita sa realizuje ┼ípeci├ílne na mieru pod─ża po┼żiadaviek klienta a v┼íetko je zabezpe─Źen├ę profesion├ílmi. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.