Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieProstredn├şctvom SKonline s.r.o. na┼ía spolo─Źnos┼ą organizovala v tomto roku nieko─żko firemn├Żch akci├ş pre na┼íich obchodn├Żch z├ístupcov. V┼íetky boli pripraven├ę na ve─żmi vysokej profesion├ílnej ├║rovni, SKonline s.r.o. v┼żdy vy┼ílo maxim├ílne v ├║strety.


Martina Farkašovská, M.B.A.
Generali Pois┼ąov┼ła a.s, SR
Akcia s nami?

ÔÇŽ Organiz├ícia kolekt├şvnych, form├ílnych ─Źi neform├ílnych akci├ş, je zv├Ą─Ź┼ía prest├ş┼żnou z├íle┼żitos┼ąou, kde nie je priestor na chyby. Ich pr├şprava je n├íro─Źn├í na ─Źas, kde ─Źas znamen├í peniaze a ─Źasto vy┼żaduje zosynchronizovanie jednotlivcov ─Źi kolekt├şvov zabezpe─Źuj├║cich jednotliv├ę s├║─Źasti va┼íej akcie, kde v├Żpadok jedinej ─Źasti, k─żudne zdanlivo bezv├Żznamnej, m├┤┼że ma┼ą katastrof├ílne n├ísledky.

ÔÇťStuden├ę jedlo pod├ívan├ę va┼í├şm hos┼ąom, pokaz├ş i t├║ najlep┼íiu akciu.ÔÇŁ

Preto je pri tak├Żchto akci├ích nutn├ę vyu┼ż├şva┼ą mno┼żstvo osved─Źen├Żch partnerov, na ktor├Żch sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą. Dok├í┼żete si tak├Żch n├íjs┼ą na vlastn├║ p├Ąs┼ą? A v├┤bec, je nutn├ę podstupova┼ą to riziko, ke─Ć vyu┼żitie slu┼żieb spolo─Źnosti, ktor├í va┼íej akcii dod├í ─Ćal┼í├ş rozmer, m├í v porovnan├ş s cenou v├í┼ího ─Źasu, ktor├Ż by ste inak do organiz├ície museli investova┼ą, dokonca na v├Żsledn├║ cenu pozit├şvny vplyv!

  • ┼íetr├şme v├í┼í ─Źas - pozn├íme mo┼żnosti Slovenska, o ktor├Żch mo┼żno ani netu┼í├şte - nemus├şte inform├ície pr├ícne a dlho vyh─żad├íva┼ą
  • ┼íetr├şme va┼íe peniaze - v─Ćaka dlhodobej spolupr├íci dok├í┼żeme za v├ís vyjedna┼ą ─Źasto lep┼íie ceny a podmienky, ako by ste pravdepodobne vyjednali vy
  • ┼íetr├şme ─Źas va┼íich zamestnancov - va┼íi zamestnanci sa venuj├║ svojej pr├íci a nestr├ícaj├║ ─Źas h─żadan├şm inform├íci├ş a zabezpe─Źovan├şm akcie
  • ne├║─Źtujeme si ┼żiadne "vysokohorsk├ę prir├í┼żky", garantujeme v├ím maxim├ílne pultov├ę ceny ubytovania!
  • pon├║kame v├ím mo┼żnos┼ą v├Żberu z viacer├Żch mo┼żnost├ş a alternat├şv - m├íme bohat├ę sk├║senosti s organiz├íciou firemn├Żch akci├ş a vieme, ─Źo v├ím m├íme pon├║knu┼ą, poskytneme v├ím mno┼żstvo n├ípadov na va┼íu akciu.
  • spolupracujeme s mnoh├Żmi organiz├íciami, firmami, cestovn├Żmi kancel├íriami alebo ─żu─Ćmi z oboru a dok├í┼żeme V├ím poradi┼ą to prav├ę pre Va┼íu akciu.
  • m├íme pozit├şvne referencie, na┼íe slu┼żby u┼ż vyu┼żili mnoh├ę firmy a s akciami boli ve─żmi spokojn├ş.

Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.