Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.

Teambuilding, ┼íporty a extr├ęmy

Teambuilding na zemi, vo vode, vo vzduchu, v┼íade. V akomko─żvek ro─Źnom obdob├ş.

Teambuilding je v├Żborn├Żm prostriedkom pre zlep┼íovanie vz┼ąahov v kolekt├şvoch ─Źi pre motiv├íciu zamestnancov. Mo┼żno si ┼żel├íte ├şs┼ą na turistiku, raftova┼ą v ─Źlne, zajazdi┼ą si na koni, plachti┼ą na pad├íku, zlieza┼ą jaskyne, vyliez┼ą si n├íro─Źnej┼í├ş vysokohorsk├Ż vrchol, u┼żi┼ą si trochu adrenal├şnu a prevetra┼ą si svoje telo, ale st├íle sa neviete odhodla┼ą alebo neviete ako a kde za─Źa┼ą, kde ├şs┼ą, ako sa tam dosta┼ą, kde prespa┼ą, kde sa najes┼ą a mnoho in├Żch detailov? ┼Żiadny probl├ęm s SKonline. M├┤┼żeme V├ím poradi┼ą i asistova┼ą pri va┼íich teambuildingov├Żch v├Żletoch ak├ęhoko─żvek typu - sta─Ź├ş n├ím len nap├şsa┼ą a stru─Źne na─Źrtn├║┼ą va┼íe predstavy.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame ┼íportov├ę ─Źinnosti pre v┼íetk├Żch - upln├Żch za─Źiato─Źn├şkov, rodiny s de┼ąmi, jednotlivcov i skupiny. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.